Entegre Yönetim Sistemleri

Doküman yönetimi, hedef yönetimi, risk yönetimi, öneri yönetimi, aksiyon yönetimi gibi işletmenizi ISO standartlarına uygun hale getirin.

STANDARTLARI UYGULAYAN
MODÜLLER

BULUT TABANLI

ISO STANDARTLARINDA

HIZLI AKTİVASYON

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ YAZILIMI İLE SÜREÇLERİNİZİ İYİLEŞTİRİN.

ISO Kalite standartlarına uygun hazırlanmış iş süreçleri ile kurumunuzu, işletmenizi, ofisinizi kontrol altına alın, zamandan tasarruf edin.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEM MODÜLLERİ

doküman yönetim yazılımı

DOKÜMAN YÖNETİMİ

Doküman onay süreçlerinizi iyileştirir.
Kuruluşunuzun ve süreçlerinin yönetiminde ihtiyaç duyulan her türlü dokümanın hazırlanması, onaylanması, dağıtımı, kullanılması, revizyonu ve iptal edilmesi aşamalarında pratik çözümler sunar.
düzeltici faaliyet yazılımı

DÜZELTİCİ FAALİYET YÖNETİMİ

Sürekli iyileştirme aracı olarak sunulur.
Zaman ve mekandan bağımsız olarak yetkililer bir araya gelmeden hızlı bir şekilde uygunsuzlukların tekrarı önlenir, iyileştirmeler gerçekleşir ve kuruluşun verimliliğine katkı sağlar.
şikayet yönetimi yazılımı

ŞİKAYET YÖNETİMİ

Müşteri şikayetlerini tek yerden yönetin.
Kuruluşunuz içerisindeki ve dışındaki şikayetlerin ele alınması aşamalarını, sistematik ve şeffaf olarak takip edebilir, kayıt altına alabilir ve hızlı, etkili bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz.
hatalı ürün hizmet yönetimi yazılımı

HATALI ÜRÜN / HİZMET YÖNETİMİ

Uygun olmayan ürün ve hizmet yönetimi.
Uygun olmayan ürünleri (hammaddeler, yarı mamuller, mamuller, iadeler, hizmetler) kayıt altına alabilir, bunlarla ilgili ne yapılacağına karar verebilir, aksiyonlar ile bu kararlarınızı yönetebilirsiniz.
global 8d yönetim yazılımı

8D YÖNETİMİ

Global 8D problem çözme disiplini.
Global 8D faaliyetlerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Açılan bütün 8D’ler, yetkilendirilmiş kullanıcılar tarafından ele alınır.
süreç aksiyon yönetim yazılımı

AKSİYON (SÜREÇ) YÖNETİMİ

Süreç ve faaliyet sorumlularına görev.
Tekrarlanan faaliyetler (süreçler / görevler) kullanıcıların takibine atanır. Böylelikle görevlendirmeler daha etkin ve verimli yürütülerek kuruluşa katkı sağlar.
risk yönetimi yazılımı

RİSK YÖNETİMİ

Süreç ve faaliyetleri risk ve fırsata çevirin.
Süreç, faaliyet ve hedef bazında, kuruluşunuzun risk ve fırsatlarını, geniş katılımla ve etkili bir şekilde analiz edebilirsiniz.
toplantı yönetimi yazılımı

TOPLANTI YÖNETİMİ

Toplantılarınızı kontrol altına alın.
Toplantıların planlanmasını, yürütülmesini, kararlarını ve takibini etkili ve verimli şekilde kayıt altına alabilir, yönetebilirsiniz.
eğitim yönetimi yazılımı

EĞİTİM YÖNETİMİ

Eğitim planlamanızı yönetin.
Eğitim ihtiyaçlarını toplayabilir ve eğitim planlarını hazırlayabilirsiniz. Eğitimlere ait kayıtların katılımcı bazında tutulmasını sağlayabilirsiniz.
kalibrasyon bakım test yönetim yazılımı

KALİBRASYON BAKIM YÖNETİMİ

Periyodik bakımlarınız kontrol altında.
Kuruluşunuzdaki tüm ölçüm ve periyodik bakım/kontrol gerektiren cihazlarınızı tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Dış tedarikçi listenizi de takip edebilirsiniz.
tetkik yönetimi yazılımı

TETKİK YÖNETİMİ

İç tetkiklerinizi organize edin.
İç tetkiklerin planlanması, uygulanması, raporlaması, takip edilmesi ve kapatılması aşamalarının tamamı etkin bir şekilde yönetilebilirsiniz.
öneri yönetimi yazılımı

ÖNERİ YÖNETİMİ

Önerileri fırsata çevirin.
Çalışanlarınızın görüş ve önerilerini (yani fikirlerini) toplayabilirsiniz. Öneri değerlendirme komisyonları kurabilir ve bu komisyonlarda önerileri hızlıca değerlendirebilirsiniz.
proses fmea yönetim yazılımı

FMEA YÖNETİMİ

Üretim ve hizmet prosesleri.
Kuruluşunuzun Proses FMEA faaliyetlerini hızlı, kolay ve doğru şekilde yönetebilirsiniz. Çalışanlarınızın Proses FMEA’yı hızlı kavramasını, doğru uygulamasını ve kalibre olmasını sağlayabilirsiniz.
5s yalın sigma yönetim yazılımı

5S YÖNETİMİ

5S iş yeri organizasyonu.
Daha tertipli, daha düzenli ve daha temiz iş alanları oluşturarak kayıp ve israfı en aza indirebilir, iş güvenliğini artırabilir ve çalışanlarını motive edebiliriler.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ YAZILIMI İLE SÜREÇLERİNİZİ İYİLEŞTİRİN.

ISO Kalite standartlarına uygun hazırlanmış iş süreçleri ile kurumunuzu, işletmenizi, ofisinizi kontrol altına alın, zamandan tasarruf edin.