IT Süreçlerinde Danışmanlık

İşletmeniz içerisindeki tüm donanım ve uygulama çözümlerinde danışmanlık hizmeti.


IT danışmanlığı, bir işletmenin teknolojik sistemlerini inceleyerek, mevcut sorunları tespit ederek, daha verimli ve etkili bir teknoloji altyapısı oluşturmak için öneriler sunan bir hizmettir.

IT danışmanlığı, işletmenizdeki teknolojik sorunları çözmek ve verimliliği artırmak için kapsamlı bir çözüm sunar. IT danışmanlığı, teknolojik hizmetler, donanım, yazılım ve ağlarla ilgili her türlü soruna hızlı ve etkili bir şekilde çözüm üretir. İşletmenizin hizmetlerine özel olarak tasarlanmış IT danışmanlığı, işletmenizdeki teknolojik zorlukları çözmek için özelleştirilmiş çözümler sunar. İşletmenizin özelliklerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, IT danışmanlığı ekibi, işletmeniz için en uygun teknolojik çözümleri sunar.

Information Technologies Consulting (IT); Türk bilişim sektöründe (BT) Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı olarak adlandırılmaktadır. Teknolojik atılımlar ve değişken pazarlar sürekli olarak iş gereksinimlerini yeniden şekillendirirken IT; alanlar arası bilgi paylaşımı, bulut altyapıları, Web 2.0, altyapı konsolidasyonu ve modernizasyonu ve yeni uygulamalar aracılığı ile kurumsal yeniliklere yön vermektedir. Dolayısıyla şirketler için yeni fırsatlardan yararlanmak ve yakın gelecekteki zorlukların üstesinden gelmek için kritik öneme sahiptir.

IT danışmanlık hizmetleri, müşterilerin farklı teknoloji stratejilerini değerlendirmelerine ve bunu yaparken teknolojiyi kendi iş süreçleriyle uyumlu hale getirmelerine yardımcı olan danışmanlık hizmetleridir. Bu hizmetler; bilgi sistemi gereksinimlerini ve proje hedeflerini belirlemekten, uygun donanım-yazılım sistemleri önermeye; uygulama süreçlerini detaylandıran periyodik raporlar üretmekten, bilgi teknolojileri girişimlerini yönetmekten, sistem geliştirmeleri için öneriler sunmaya; mevcut sistemler için iyileştirmeler önermekten, yeni sistemler hakkında kullanıcılara eğitim vermeye kadar çok geniş bir hizmet yelpazesinde ele alınabilmektedir.

Corebyte’ın, yeni teknolojiler ile büyük bilişim projelerinin tasarlanmasında ve idaresinde, bilgisayar sistemlerinin kurulması ve yönetiminde, bilgi güvenliğinin sağlanmasında ve veri tabanları konusunda profesyonel IT uzmanları, müşterilerine iş hedefleriyle uyumlu dijital ve teknolojik dönüşümlerini hızlandırmak adına gerekli en kapsamlı danışmanlık desteğini sunmaktadır. CoreByte her zaman somut ve ölçülebilir sonuçlar sağlamak için IT sistem ve süreçlerinin hızlı ve uygun maliyetli optimizasyonunu sağlayarak müşterilerinin teknolojiden optimum yatırım getirisi elde etmelerini hedeflemektedir.

IT Danışmanlığı: IT kaynaklarınızı iş gereksinimleriyle uyumlu hale getiren stratejileri formüle ediyor ve gerekli çözümleri tasarlıyoruz.

IT Uygulama Geliştirme: İş ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, iyi yapılandırılmış net bir plan sunarak (proje zaman çizelgesi, bütçe, gerekli IT kaynakları, vb.) çözümü oluşturan yazılım bileşenlerini kuruyor, yapılandırıyor ve ihtiyaç halinde entegrasyonunu sağlıyoruz.

IT Modernizasyonu: Eski teknolojilerin maliyetli bakımlarını optimize ediyor ve iş verimliliğiniz üzerindeki etkilerini iyileştiriyoruz.
Bulut danışmanlığı: Bulut ortamındaki altyapınız ve uygulamalarınız için daha yüksek performans ve esnekliğe daha az maliyetle ulaşmanızı sağlıyoruz.

IT Hizmetleri Yönetimi: IT ile ilgili tüm operasyonları ve bakım faaliyetlerinizi sizin adınıza yönetiyoruz.

Siber Güvenlik Danışmanlığı: IT ortamınızı siber tehditlere karşı korumak için bir siber güvenlik stratejisi planlıyor ve uyguluyoruz.

IT ALT YAPI
DANIŞMANLIĞI.
İşletmeniz için oluşturulan doğru IT altyapısı, iş sürekliliği için önemlidir. İşletmenizdeki herhangi bir kesinti veya arıza durumunda, hızlı bir şekilde tepki verebilir ve iş faaliyetlerinizi kesintisiz bir şekilde sürdürebilirsiniz. İşletmenize yeni ve gelişmiş teknolojileri entegre ederek, işinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olur.
IT danışmanlığı