Yenilikçi Yazılım Çözümleri Tasarlıyoruz

Hazır yazılım çözümleri çoğu zaman iş akış sürecinizi tam olarak karşılamaz. Bu noktada kurumunuza özel yazılım ve uygulama geliştirme hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir.

Web Tabanlı Özel Yazılım

Stok, sipariş, pazar yeri, sanal pos vb entegrasyonlar.

İşlerinizi teknolojiyle uyumlu bir şekilde hızlandıracak, kullanımı kolay ara yüz tasarımları ve güçlü güvenlik altyapısıyla işletmenizin ihtiyacına yönelik üreteceğimiz çözümler sayesinde tüm iş akışını takip edebileceğiniz ürünler geliştiriyoruz. Her işletmenin farklı iç dinamikleri ve farklı kurum kültürleri olduğunun bilinciyle, ihtiyaçlarınıza yönelik projelendirdiğimiz; küçük, orta veya büyük ölçekli özel yazılımlar sayesinde işinizi daha da kolaylaştırarak dijital dönüşüm sürecinizi hızlandırıyoruz.

Yazılım geliştirme ekibimizin, mevcut iş akış sürecinizle uyumlu ve sadece size özel olarak geliştireceği; izlenebilir, ölçülebilir, otomatize ve entegre çalışan, her türlü platform veya cihazdan veri toplayan, derleyen veya onlara veri gönderebilen yazılım çözümleri ile işletmenizi bir adım öteye taşıyın.

Image
Image

Mikro Servis & API & Webservis

API ve Webservis alt yapısı geliştirerek veri paylaşımı sağlayın.

API; “bir servisin sahip olduğu yeteneklerin, dışarıdan ve izin verilen sınırlandırmalar dahilinde kullanılabilmesini sağlayan bir arayüzdür” Örneğin; mevcut e-ticaret alt yapınız üzerinden ürünlerinizi bayilerinize paylaşmak istiyorsunuz. Bunun için e-ticaret alt yapınıza bağlı bir servis geliştirip, ürünlerinizi dışarıya paylaşabilir, carilerinizin kategorisine göre indirim oranı belirleyebilirsiniz. Ya da başka servis sağlayıcılarla veri paylaşıp veri çekebilirsiniz. Bu noktada API servisi kurulumunuzu eksiksiz biçimde gerçekleştirmek için uzman ekibimizle sürecin her aşamasında yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Projenizi Birlikte Hayata Geçirelim. TEKLİF AL