Please enable JS

Yazılım Entegrasyon Geliştirme ve Çözümleri

Yazılımlar arası entegrasyonlar, webservis, API, kargo, muhasebe programları vb

YAZILIMLAR ARASI
ENTEGRASYON

VERİ ALIŞ VERİŞİ

7/24 ÇALIŞAN

GÜVENLİĞİ YÜKSEK

Yazılımlar Arası Entegrasyon

Kullandığınız muhasebe, stok, sipariş takip programlarınızdan (Netsis, Mikro, Logo, Luca, Zirve vb.) veri çekip bu verileri anlık olarak paylaşmanızı sağlayacak web tabanlı bir yazılıma ihtiyacınız olabilir. Ya da mevcut E-ticaret sitenizin hem pazar yerlerine hem de kullandığınız diğer programlarla entegre çalışmasını arzu ediyor olabilirsiniz. Sizler için N11, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, Cimri, Akakçe vb. pek çok pazaryerine entegrasyon gerçekleştirebiliriz. CoreByte Tech’in PHP uzmanları tarafından yazılacak kullanıcı dostu ara yüzler sayesinde işleriniz hem hızlanacak hem de kolaylaşacak.

E-ticaret alt yapılarınız için geliştireceğimiz sanal pos entegrasyonları, stok programlarınızdan ürün entegrasyonları ile işlerinizi kolaylaştırın.Pazar yeri entegrasyonlarımız ile ürün ve sipariş yönetimi işlemlerinizi tek ekrandan kontrol edin. (Ürün yükleme, varyantlı ürün yükleme, farklı şablonla gönderim, Set/Bundle ürün gönderimi, otomatik stok kontrolü, hızlı ürün düzenleme, sipariş yönetim ekranı, toplu fatura yazdırma, toplu kargo etiketi yazdırma, E-Fatura entegrasyonu ve daha fazlası...)

  • Yurtiçi, MNG, Aras, PTT, UPS gibi kargo entegrasyonları ile sipariş süreçlerinizi otomatize edip hızlandırın.
  • B2C E-Ticaret Sitesi Entegrasyonlarımız ile, E-Ticaret sitelerinizi diğer satış platformlarınız ile birlikte tek ekrandan yönetin.
  • Muhasebe Entegrasyonları; detaylı ürün ve stok yönetimi, satış ve fatura yönetimi, cari hesap takibi, barkotlu alış/satış, raporlama sistemleri vb.