Yazılım Danışmanlık

Şirketinizin yazılım yatırımlarının daha etkin ve verimli kullanılmasını, CoreByte’ın bilgi ve tecrübesinden faydalanarak sağlayın.

PROFESYONEL
YAZILIM DANIŞMANLIĞI

PROJELENDİRME

DANIŞMANLIK

KURUMSAL YÖNETİM

YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Corebyte; kullanmakta olduğunuz, kullanmayı planladığınız ya da sıfırdan geliştirilecek sektörel, kurumsal yazılımlarınızın geliştirilme süreçlerinin planlanması, iyileştirilmesi, verimliliğinin arttırılması, kullanımına dair eğitimlerinin verilmesi hususlarında kapsamlı Yazılım danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bir yazılımın var olma yolculuğunda sürecin doğru planlanması, son kullanıcı beklentilerini en iyi şekilde değerlendirilmesi, yatırımlarını maksimum getiriyle karşılaması, katma değer sağlaması yazılım geliştirme sürecinde göz önüne alınması gereken en önemli kriterlerdendir. Bir yazılım, geliştirilmeden önce ne kadar düzgün planlanırsa, sonrasında da o kadar doğru ve sorunsuz çalışacaktır. Yazılımın başarıya ulaşmasında danışmanlık önemli bir rol oynar, alanında uzman bir kurum veya kişiden danışmanlık hizmeti almadan hayata geçirilmeye çalışılan yazılım projeleri; projenin eksik geliştirilmesine, ön görülenden daha maliyetli olmasına, hiç teslim edilememesine yol açabileceği gibi; uzun vadede entegrasyon problemlerine de sebep olabilmektedir.

Corebyte Teknoloji olarak Yazılım Geliştirme yatırımınız boyunca; iyileştirme-otomatize etme süreçlerinizi inceliyor, kullanıcı ihtiyaçlarını ve sistem gereksinimlerini belirliyor, hazırlanması gereken dokümanların standartlara uygunluğunu denetliyor, süreci analiz ediyor, raporluyor ve çıkabilecek sorunlara yönelik önlemler almanızı sağlıyoruz. Bu sayede yazılım geliştirme sürecine dair somut yol haritası üzerinden hareket ederek, projenin gerçeğe çok yakın bir maliyetle hayat bulmasını sağlıyoruz.