Kurum ve Şirket İçi Firewall Cihazları

Kurum ve şirket içi fiziksel firewall cihazları ile güvenliğinizi alın. 5651 Sayılı kanuna uygun loglama yaparak yasal sorumluluklarınızı yerine getirmenizde size yardımcı olur.

Türkiye siber güvenlik kümelenmesi

YERLİ FİZİKSEL
FIREWALL CİHAZLARI

BULUT TABANLI

GÜVENİLİR

HIZLI AKTİVASYON

5651 SAYILI KANUNA UYGUN YERLİ TEKNOLOJİ FIREWALL CİHAZI İLE TANIŞIN.

Poniva Güvenlik Duvarı yeni nesil firewall UTM cihazıdır. Daha kolay yönetmenizi sağlamakla kalmaz, güçlü performansı ile tüm işlemler çok hızlı gerçekleşir.
YERLİ FİREWALL
GÜÇLÜ TEHDİT KORUMA
5651 Sayılı kanuna uygun loglama yaparak yasal sorumluluklarınızı yerine getirmenizde size yardımcı olur.
SATIN AL

Hızlı ve otomatik koruma

Giriş seviyesi donanım cihazlarından üst seviye cihazlara kadar en zorlu tehdit koruma performans gereksinimlerini karşılamak için birçok farklı modeli olan siber güvenlik ürünüdür. Böylece ortamınıza kolayca uyum sağlar.

Güvenlik Duvarı

Saldırı Tespit / Saldırı Engelleme (IDS / IPS), SSL VPN, IPSEC VPN, USB Engelleme, Ülke Bazlı Erişim Kısıtlama

5651 Loglama

5651 Loglama ile yasal loglama. Tubitak KAMUSM / Turktrust sunucularını kullanarak loglarınızı imzalayın.

Hotspot

Misafirleriniz networkünüze erişmeden hotspot modülü sayesinde internete çıkabilsinler, isterseniz Otel yazılımınıza da kolayca entegre olur.

Bulut Tabanlı Güvenlik

Güvenlik duvarına gelen istekler cihazlarımız tarafından merkezi sunucularımıza bildirilir eğer ip saldırgan olarak tanımlanmış ise hemen bloklanır.

FIREWALL CİHAZ ÜRÜNLERİ

Çoklu cihaz ve lisans yenileme işlemleri için bize ulaşın.

firewall cihazı

PNW-25 (25 Kullanıcı / Masaüstü Tip)

PNW25 Firewall Cihazı + Loglama + Hotspot + VPN + 1 Yıllık Lisans
firewall cihazı

PNW-50 (50 Kullanıcı / Masaüstü Tip)

PNW50 Firewall Cihazı + Loglama + Hotspot + VPN + 1 Yıllık Lisans
firewall cihazı

PNW-60 (60 Kullanıcı / Masaüstü Tip)

PNW60 Firewall Cihazı + Loglama + Hotspot + VPN + 1 Yıllık Lisans
firewall cihazı

PNW-80 (80 Kullanıcı / Masaüstü Tip)

PNW80 Firewall Cihazı + Loglama + Hotspot + VPN + 1 Yıllık Lisans
firewall cihazı

PNW-100 (100 Kullanıcı / Rack Tipi)

PNW100 Firewall Cihazı + Loglama + Hotspot + VPN + 1 Yıllık Lisans
firewall cihazı

PNW-200 (200 Kullanıcı / Rack Tipi)

PNW200 Firewall Cihazı + Loglama + Hotspot + VPN + 1 Yıllık Lisans
firewall cihazı

PNW-300 (300 Kullanıcı / Rack Tipi)

PNW300 Firewall Cihazı + Loglama + Hotspot + VPN + 1 Yıllık Lisans
firewall cihazı

PNW-500 (500 Kullanıcı / Rack Tipi)

PNW500 Firewall Cihazı + Loglama + Hotspot + VPN + 1 Yıllık Lisans

İşletmenizin Neden Firewall Cihazlarına İhtiyacı Var

Günümüz koşullarında bir işletmenin var olabilmesi ve etkinliğini sürdürebilmesi çok çeşitli koşullara bağlı olsa da büyük bir pay, işletmenin dijital alanlarda kapladığı alandır. Birçok işletme bir web sitesine sahip olmayı artık bir zorunluluk olarak görmektedir. İşletmelerin dijital alanda varlığı bazı güvenlik açıklarını oluşturabilmektedir. 

İşletmelerin en önemli varlıklarından biri, işletme verileridir. İşletme verilerinin korunması ve güvenliği, işletmenin başarısı için kritik önem taşır. Bu nedenle, birçok işletme, ağ güvenliğini sağlamak için firewall cihazlarını kullanmaktadır. İşletmeler ayrıca, internet üzerinden gelen tehditlerin yanı sıra, iç ağlarında oluşabilecek tehditlere karşı da koruma sağlamak için firewall cihazlarını kullanırlar.

Firewall cihazı, ağ trafiğini filtreleyerek ve izleyerek, zararlı trafiği engellemek veya engellenmeye çalışan trafiği tespit etmek için kullanılır. Firewall cihazı, işletme ağlarına erişen kullanıcıların yetkilerini ve ayrıcalıklarını kontrol etmek için de kullanılmaktadır. Böylece, işletme ağlarına izinsiz erişimlerin önüne geçilebilir ve hassas verilerin korunması sağlanabilir.

İşletmeler için firewall cihazları çok önemli bir güvenlik aracıdır ve işletme verilerinin korunması için gereklidir. İyi bir firewall cihazı seçimi, işletmenin ağ güvenliğini artırarak, olası bir veri kaybında yaşanacak olumsuz durumları önlemektedir. 

Ayrıca firewall cihazlarının loglama özelliği güvenlik safını güçlendirmektedir. Loglama cihazı, İşletmelerin faaliyetlerini izlemelerine ve kaydetmelerine yardımcı olan bir yazılım veya donanım cihazıdır. Loglama cihazı potansiyel saldırıları tespit ederek, işletmelerin güvenlik açıklarını tespit etmelerine yardımcı olmaktadır. Birçok endüstri, işletmelerin loglama cihazı kullanmalarını gerektirir. Örneğin, finansal hizmetler sektörü ve sağlık sektörü gibi düzenlenen endüstriler, işletmelerin loglama işlemi yapmalarını ve firewall cihazı kullanmalarını zorunlu kılar.