Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızın organizasyonu ve yönetimi.

PROFESYONEL
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

DENEYİMLİ EKİP

GRAFİK DEPARTMANI

KURUMSAL YÖNETİM

SOSYAL MEDYA VE PR YÖNETİMİ

Markanızın ve/veya işletmenizin internetteki yüzü ile müşterilerinize verdiğiniz ilk intiba oldukça önemlidir.

CoreByte olarak, sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, kurumsal kimlik çalışmaları, içerik oluşturma, grafik tasarım, logo tasarımı gibi marka bilinirliğinizi artırmaya yönelik daha pek çok alanda profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Sosyal Medya yönetimi, hizmet verdiğimiz alanlardan belki de en önemlisi. Bu doğrultuda markalara yönelik, aşağıda detaylarına ulaşabileceğiniz 3 hizmet paketi oluşturduk, tek yapmanız gereken size uygun olanı seçmek…

Sürdürülebilir bir marka algısı oluşturmak, doğru stratejiler belirlemek hedef kitleniz ile sağlıklı bir iletişim ağı oluşturmak, onları ürünlerinizden ve kampanyalarınızdan haberdar etmek istemez misiniz?

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

  1. Sosyal Medya Tasarım Paketi:

    Tasarım paketi ile sosyal medya paylaşım ve planlamasına zamanı olan ancak grafik tasarım konusunda dirsek temasında olmak isteyen markalar için çözümler üretiyoruz.

  2. Sosyal Medya Butik Paylaşım Paketi:

    Butik paylaşım paketi ile marka ve hedef kitle arasında düzenli bir iletişim ağının oluşturulmasını hedefleriz. Ben de varım diyen markaların çoğunlukla tercih ettiği bu paket ile markalar üzerinden sosyal medya yükünün büyük ölçüde ağırlığını alır ürettiğimiz özgün görseller ve yaratıcı içeriklerin paylaşımını düzenli olarak gerçekleştiririz.

  3. Sosyal Medya Uzmanlığı Tam Destek Paketi:

    Kurumsal, nitelikli ve ne istediğini bilen markaların tercihi tam destek paketi ile sosyal mecralardaki varlığınızı yaşatmak ve yüceltmek için tüm ekibimizle seferber oluyoruz. Sizin için araştırıyor, sizin için düşünüyor, üretiyor ve stratejiler geliştiriyoruz.