Kurumsal Sunucu Hizmetleri

Kurumsal sunucu, e-posta sunucusu ve sunucu kurulum, bakım, yedekleme hizmetleri.

Kurumsal Sunucu

Yurtiçi ve yurtdışı kurumsal sunucu sağlama.

Windows veya Linux sunucularınıza çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

DİKKAT: CoreByte sunucu barındırma veya reseller hizmeti vermemektedir. Sizlerden gelen talep doğrultusunda olabilecek en iyi sunucuların alımında, lisanslanmasında, kurulumunda ve ayarlanmasında hizmet vermektedir.

SUNUCU BAKIM HİZMETİ

Windows ve Linux tabanlı sunucularınızın bakımı, yedeklenmesi, ayarlanması vb hizmetler sunuyoruz.

Gelişmiş teknolojiye sahip, internet sunucuları oldukça karmaşık yazılım altyapılarına sahiptir. Sunucuların düzenli olarak bakımları yapılmadığı takdirde veri kaybı, veri akışında aksaklıklar, verilerin rakipler veya kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesi gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. CoreByte sunucularınızın bu gibi durumlarla karşılaşmaması için sunucularınızın düzenli bakımlarını günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazda planlayarak verilerinizin güvenliğini sağlar. Bu bakımlar sayesinde düzenli olarak tüm network trafiğiniz izlenir ve loglarınız analiz edilir, böylelikle servis güncellemeleri ve bakımları periyodik olarak gerçekleştirilir.

Sunucu altyapınız ne olursa olsun (VDS, VPS, Cloud, Dedicated, Linux, BSD ve MS Windows) CoreByte’ın sunucu bakım hizmetleriyle sunucularınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz!

Projenizi Birlikte Hayata Geçirelim. TEKLİF AL