İnsan Kaynakları ve İşe Alım

CoreByte ekibine katılarak başarılı projelere imza atanlar arasında olun...

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Ekibimiz her gün daha da büyüyor ve yeni gelen her arkadaşımız CoreByte’a büyük değer katıyor.

Müşteri deneyiminin klasikleşmiş tabularını alt üst etmeye odaklı, yenilikçi, kreatif, tutkulu, eğlenmeyi seven, fark yaratan ekibimizin parçası olmak isterseniz, bize ulaşın.

Kuruluşumuz 2020 yılında olmasına rağmen, temelleri 2018 yıllarında atılan "kurumsal kimlikli" şirketimizin deneyimli ve tamamen yazılım kökeninden gelen yönetici kadrosu sayesinde, baştan aşağı tüm kadrolarımız teknolojinin içinde yer almaktadır. Kuruluşundan şu ana kadar pek çok gelişme göstermesinin yanında faaliyet gösterdiği özel yazılım geliştirme alanında sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

CoreByte, karşılıklı güven ile beraber etik değerler ile oluşturduğu şirket kültürünü temel ilkelerden birisi sayarak insan kaynağını en iyi şekilde değerlendirmek; şirket vizyonuna uygun, hedef ve amaçlarının gerçekleştirilmesi için gerekli personel alt yapısını hazırlamak, geliştirmek ve yönetmek gayesindedir.

İnsan Kaynakları Politikamızın Temel İlkeleri

  • Çalışanının kişiliğine saygı duyarak hak ve menfaatlerini korumak
  • Çalışma istek ve arzusunu geliştirici iş ortamı sağlamak
  • Yeteneklerine uygun gelişme ve ilerleme imkânı sunmak
  • Personeli başarılı olmaya yönlendirmek; eğitim, bilgi ve yeteneğiyle orantılı imkânlar sağlayarak başarılı olanları ödüllendirmek
  • Bütçe imkânları dâhilinde personelin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak

İŞ BAŞVURU FORMU